Translate

sobota, 20 sierpnia 2016

Imieniny... na Mazurach

Nie morze, nie góry, tym razem Mazury! Uwielbiam "zadania specjalne"! Ostatnio miałam przyjemność pracować nad kartką imieninową dla kogoś, kto będzie świętował imieniny podczas wakacyjnego wypadu właśnie na Mazury. Bardzo dosłownie potraktowałam temat... las, jezioro, zachód słońca i kwiaty oczywiście. Efekt końcowy oceńcie sami :)


 

11 komentarzy:

 1. Ciekawie :)) fajny pomysł Ewciu

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za udział w naszej zabawie.
  Fajna wakacyjna karteczka Połączenie imienin i wakacyjnego wypoczynku idealne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo wakacyjna karteczka :) Śliczna!
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu - DT Craft Style.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna :) Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Od A do Zet ! Pozdrawiam-Gosia

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna kartka! Lato i wakacje na wyciągnięcie ręki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna, radosna karteczka, aż chciałoby się być na tej łódeczce. Dziękuję za udział w wyzwaniu Wakacje w Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ sobie świetnie poradziłaś z tematem. Zaskakującym jest fakt, że pomimo ciemnej kolorystki, Twoja praca jest delikatna i pełna uroku. Wszystko jest na swoim miejscu, kompozycja przemyślana. Pięknie. Cieszę się, że przyłączyłaś się do naszej zabawy . Pozdrawiam w imieniu DT z bloga od A do Zet i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Doskonale wywiązałaś się z tego zadania specjalnego! Kolorowo, warstwowo, pozytywnie, z humorem. Dziękuję za udział w wyzwaniu sklepu Od A do Zet.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaskoczyłaś mnie tą pracą! Zawsze marzyło mi się, by na kartkach robić właśnie takie "widoczki", ale jakoś nigdy mi nie wychodziło...A Tobie udało się wspaniale i bardzo ciekawie zestawić wszystko co do joty! Każdy element jest jakby wrośnięty w kartkę. Coś niebywałego! Gratuluję i dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Od A do Zet!

  OdpowiedzUsuń

Najczęściej oglądane